De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Eurodogshow Kortrijk 2022'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs.Soleckyj Szupnar Viva Maria (Polen)
1. Lhasa Apso KHINJAN ACTION RELAY (nr. ) Bellens-Deroo Linda-Martine (BelgiŽ)
2. Siberian Husky ATLANTICBREEZE ROSE QUARTZ (nr. ) Van Gorp - Van Den Bogaert ()
3. Bullmastiff THIBOR OF BEWITCHED FORCE (nr. ) Lauwers Francis ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Hadjisavvas Savvas (Hongarije)
1. Bulldog INGELBULLS VANLENTINE MY ANGEL CUPIDON† (nr. ) Ingelbien Christelle ()
2. Shih Tzu CHODENīS VICTORY HAS NO LIMITS† (nr. ) Van Slyken Dorien ()
3. Dobermann VENDETTA FROM THE DREAM OF DARKNESS (nr. ) Leys Vicky ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Hadjisavvas Savvas (Hongarije)
1. Flat Coated Retriever BRIGHTONYX VIOLET VICTORIA (nr. ) Batsleer Anja ()
2. American Staffordshire Terrier THE PRINCESSE SHELBY DE ANGELíS OF CARMINE (nr. ) Smorag Sebastien ()
3. Labrador Retriever MERAKISTONE AGAINST ALL ODDS (nr. ) Spriet Eva ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar JAY-Z VOM GILDEHAUSER VENN (nr. ) Calcoen Danny ()
2. DalmatiŽr PAINTED DOTS VICCI CHALY (nr. ) Maertens Anne-Sofie ()
3. Dobermann TARANGI MA CHERIE DU PARC DES MARAIS D'OPAL (nr. ) La Fontaine Clau ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. English Pointer REY ALEGRIA'S VANILLA ICE ICE† (nr. ) Bloemen Evi ()
2. Australian Shepherd VOGUE LA GALERE DE LA FERME DAUDERGNIES (nr. ) Dulac Francoise ()
3. Magyar Vizsla FACANVADASZ CSONGOR† (nr. ) Morse Donna ()
  Junior Best In Show   - keurmeester: Mrs.Jacqueline Stacy (Verenigde Staten)
1. American Cocker Spaniel ENCORE JACLEE BY MAZPET (nr. ) Price Jacqueline ()
2. Akita (American) OF MASHIKO VIVACIOUS LADY (nr. ) Geudens Marc ()
3. (nr. ) () X
  Junior Saturday   - keurmeester: Mrs.Jacqueline Stacy (Verenigde Staten)
1. Akita (American) OF MASHIKO VIVACIOUS LADY (nr. ) Guedens Marc ()
2. Xoloitzquintle Standard RING RIDER PITCH PERFECT FOR MOMENT IN TIME (nr. ) Scheffler Ricarda ()
3. Shih Tzu JABADABADOEíS VALENTA XIAN (nr. ) Van Baelen Christine ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Jacqueline Stacy (Verenigde Staten)
1. American Cocker Spaniel alle andere eenkleurigen anders dan zwart ENCORE JACLEE BY MAZPET (nr. ) Price Jacqueline ()
2. C„o de agua PortuguÍs CASA HOYA'S THINKING OUT LOUD (nr. ) Griffioen-Vanbeek ()
3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier AMIVISTAíS BUNCH DAZZLING DANDY (nr. ) Uittenbogaert ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs. Daisy Boen (BelgiŽ)
1. Xoloitzquintle Standard RING RIDER LICENCE TO WIN (nr. ) Sheffler Ricarda ()
2. Siberian Husky PERFECT MIDNIGHT ROSE OF ROYAL SIBERIAN† (nr. ) Bouhalier Claudia ()
3. Basenji JOBIRAKI AFFECTIONATE ARTWORK (nr. ) Geradts Virginia ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Ildiko Muzslai (Hongarije)
1. Welsh Corgi Pembroke ANDVOL UNO MOMENTO (nr. ) Gebruers Cynthia ()
2. Airedale Terrier MISTER BABY BLUES DU CLOS DE CLAIRDOUET (nr. ) Tarder Camille ()
3. Irish Red Setter OAKDENE QUE DU BONHEUR† (nr. ) Lauwers Willems-Aleksandra ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Tibetan Terrier AMOGASIDDHI NYIMA GAWA (nr. ) Nies Christel ()
2. Dobermann NAELLE OF IOXIMAXX (nr. ) Wouters Cindy ()
3. Zwergschnauzer zwart SAVALI ACCEPT††THE CHALLENGE (nr. ) Venden Breeden Andree ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Anna Albrigo (ItaliŽ)
1. Saluki ABDEL SHARAK AL MAZRA'AH (nr. ) Stevenne ()
2. Collie Korthaar GALLANT DARYA HAPPY MAGIC STAR (nr. ) De Feijter Bianca ()
3. Irish Red Setter NURAN IRELEITH (nr. ) Verwimp Wim ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Joseph Van Hummelen (BelgiŽ)
1. King Charles Spaniel VAN 'T ZWART WATER (nr. ) Van Gompel Kathleen ()
2. Tibetan Spaniel FROM CORINTY'S HOME (nr. ) Wittevrouw Shana ()
3. Siberian Husky BUCKY'S LEGENDS VI & INNER VISION XIMENA (nr. ) Deschouwer ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Golden Retriever DE L'OREE DU ROYAUME DE NALA (nr. ) Lemaire Helline ()
2. Barbet DE LA PIERRE ATTELEE (nr. ) Gyssens Sylvie ()
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mr.Jean-Jacques Dupas (Frankrijk)
1. Bouvier des Flandres UGLY-PEYTON DU CASTELLOUCNH (nr. ) Castelain Nadia ()
2. Bobtail USCHI GLAS AUS DEM ELBE-URSTROMTAL (nr. ) Loest Cornelia ()
3. Briard INDIGO DILORINI (nr. ) Welminska Marta ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Bulldog THIBOR OF BEWITCHED FORCE (nr. ) Lauwers ()
2. Berner Sennenhond RENE ARTOIS††VAN 'T STOKERYBOS (nr. ) Delrue-Vandewalle ()
3. Dobermann TSURU VAN'T GENEBOSL (nr. ) De Haes ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Doncho Borisov (MacedoniŽ)
1. Jack Russell Terrier WHITETAN FIORDALISO (nr. ) Garbarino ()
2. West Highland White Terrier IVOIRE TOWER SOLOMAN (nr. ) Knezevic Miranda ()
3. Yorkshire Terrier CALYPSO ASK ME AGAIN SHARBEST† (nr. ) Bernard Eric ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Maurizio Baria (ItaliŽ)
1. Teckel miniature korthaar VICKY KRIEPS MUNI-TSENPO (nr. ) Declercq Olivier ()
2. Teckel Standard langhaar TANGO RUDE (nr. ) Henraath Wilco ()
3. Kaninchen Teckel ruwhaar NEMO VON SUNDERHAAR (nr. ) Beike Gunther ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Roger Vanhoenacker (BelgiŽ)
1. Siberian Husky ATLANTICBREEZE ROSE QUARTZ (nr. ) Van Gorp-Van Den Bogaert ()
2. Finse Lappenhond PIMPARELA PABLO DU DOMAINE DE CHAI DE MAJOLAN (nr. ) Jakel ()
3. Wolfspitz LUMA V.H SLUISHOFJE† (nr. ) Timmerman Shirley ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Jean-Jacques Dupas (Frankrijk)
1. Rhodesian Ridgeback USHINDI MURUTHI CHAKA (nr. ) Masini Ann ()
2. Beagle RED FOX DE MAXCECAN (nr. ) Rouvroy Sabine ()
3. DalmatiŽr NAMARA'S IN FOR A SHOCK (nr. ) Kuipers Erna ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Robert Kotlŗr (Hongarije)
1. Magyar Vizsla HELVECIA VADASZ GYOMBER (nr. ) Vaczy Dorttia ()
2. Irish Red Setter OAKDENE QUE DU BONHEUR† (nr. ) Lauwers Willem-Alexandra ()
3. Weimaraner korthaar SIOUX'PER EDELWEIMS DE LA CLAREE (nr. ) Molozay Benedicte ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Terry Stacy (Verenigde Staten)
1. American Cocker Spaniel MEGGIE'S SUCH SO LOVELY DREAM (nr. ) Guerin Celine ()
2. Lagotto romagnolo SEM DI CASA CLEO (nr. ) Van Gemert Katrien ()
3. Labrador Retriever WAHNAHNISH TOSCA† (nr. ) Candel Pim ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Jose De Cuyper (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso KHINJAN ACTION RELAY (nr. ) Bellens-Deroo ()
2. Franse Bulldog CHELMBULL STARY SEAS FOR OLIJAH (nr. ) Timms Olivia ()
3. Tibetan Terrier SUN KOSI SHAKE YOUR BOOTY (nr. ) De BOnte-Descamps ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Manuucci Massimiliano (ItaliŽ)
1. Whippet BOXING HELENA'S SWEET TOXIC LOVE (nr. ) Scheerens-Dams ()
2. Irish Wolfhound ROCOCO DU GRAND CHIEN DE CULANN (nr. ) Maison Freitas ()
3. Magyar Agar PRINCE FURKESZ DE LA COLOMBE BEARNAISE (nr. ) Renard Cťline ()
...
 



English Francais