De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Brussel 2011'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Papillon Siljans Truly Yours (nr. ) Roosens Jan (BelgiŽ)
2. Fox Terrier ruwhaar Slicey Heart of Mine (nr. ) Loubet Vincent (Frankrijk)
3. American Cocker Spaniel Very Vigie Century Fox (nr. ) Doucet Joelle (Frankrijk)
  Puppies Saturday   - keurmeester: M. Wieremiejczyk Ė Wierzchowska (Polen)
1. American Cocker Spaniel Boduf Divine Right Afterglow (nr. ) Michael?Lynn G.?J. ()
2. West Highland White Terrier Damaris Aus Grisus HŲhle (nr. ) Lennartz Iris ()
3. Newfoundlander Kiachanel van Ulvawatri (nr. ) Van Guyse?De Wilde B.?R. ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr. Vanaken Jean?FranÁois (BelgiŽ)
1. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto Rinus ()
2. Mops Grand Twister of Golden Pugs (nr. ) Van Roon Sabine ()
3. Siberian Husky Ayukaís Keep In Touch (nr. ) Guillaume GwennaŽlle ()
  Junior Saturday   - keurmeester: van Montfoort Peter ( (Nederland)
1. Shar Pei Chancjsgru Moonlight (nr. ) Minne?Anders?Nijholt Esmae ()
2. West Highland White Terrier Alborada Lucho (nr. ) Hisken S. ()
3. Teckel Standard korthaar Querida von Stachowskis Lacknasen (nr. ) Stachowski Hans?Peter ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr. Roger Vanhoenacker (BelgiŽ)
1. Duitse Herder Joske von Condorhaus (nr. ) Kestens Hilde ()
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Jerome de la ComŤte Noire (nr. ) Wtterwulghe Katrien ()
3. Pharaoh Hound Faouziahís Gandalf (nr. ) Raeymakers?Mitzlaff Marika?Marc ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Roger Vanhoenacker (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Fletcher of McBirdy & Idgie of McBirdy (nr. ) Duhant?Ketelaers Jean?NoŽl ()
2. Welsh Terrier Luc van íT Terrier?Hofke & Eswen van íT Terrier?Hofke (nr. ) Hahnraths A.L.J. ()
3. Zwergschnauzer zwart-zilver Zico Zaza vd Blessewichof & Zaza Zaza vd Blessewichof (nr. ) Vd Berg J.A.M ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: R.Bernardis (Oostenrijk)
1. Mittelspitz bruin of zwart Teaspoon díUn Soir de NoŽl & Ebony díun Soir de NoŽl (nr. ) Bazin?Deckmyn Maryse (Frankrijk)
2. Mops Anjos Xantia & Anjos Toyota (nr. ) Chiesa?Folbrecht Sabina ()
3. Saluki Hamza Har Kaia Rachi & Hadise Har Kaia Rachi (nr. ) Benoit Sybille ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Istvan Csik (Duitsland)
1. Golden Retriever Xanthos Gryffindor (nr. ) Ignatieva?Heiremans ()
2. Australian Silky Terrier Stenilja Quick Trick (nr. ) De Bondt?Susia ()
3. Schnauzer peper en zout Great Expectations (nr. ) Curti Gianluca ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr. Van Montfoort Peter (Nederland)
1. Saluki Abu Baqrís Daftardari (nr. ) Brunenberg F.J.M. ()
2. Afghan Hound Abicaís Marquis de Sade (nr. ) Hansen?Tromp ()
3. Eurasier Tinga (nr. ) Porignon Marie?Christine ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr. Douma Rob (Nederland)
1. Schnauzer peper en zout (nr. ) Degroot?Closset ()
2. Irish Soft Coated Wheaten Terrier (nr. ) Buyle Kristin ()
3. Duitse staande ruwhaar (nr. ) Torrť?Boen Daisy ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Joseph van Hummelen (BelgiŽ)
1. Mops (nr. ) Wilmsen Inge ()
2. Mittelspitz bruin of zwart (nr. ) Bazin?Deckmyn ()
3. Saarlooswolfhond (nr. ) Verbeeck Jan ()
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. (nr. ) Ine Vanseer ()
2. (nr. ) Anna Poelmans ()
3. (nr. ) Emi Fontanazza ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. (nr. ) Shana Wittevrouw ()
2. (nr. ) Wendy van Oosten ()
3. (nr. ) Pricilla van Oosten ()
  Groep I   - keurmeester: Mrs. De Ridder Ė Onghena Liliane (BelgiŽ)
1. Border Collie Kerrybrent Nz Midnite Solo (nr. ) Neve Ineke (Nederland)
2. Bouvier des Flandres Luciano Liza Off Soerandas Home (nr. ) De Zwaan Albert (Nederland)
3. Polski Owczarek Nizinny Country Joís Faworyt (nr. ) Radlgruber?Wouters Marcella (BelgiŽ)
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mr. Javier Sanchez (Spanje)
1. Bordeaux dog Emberez the Big Show (nr. ) De Croo Bart (BelgiŽ)
2. Shar Pei Jade East Catch Me If You Can (nr. ) Minne?Anders?Nijholt E. (Nederland)
3. Riesenschnauzer zwart Ottavia Eski van de Riesenhorst (nr. ) Van Dijk Jmmg (Nederland)
  Groep III   - keurmeester: Martha Heine (Duitsland)
1. Fox Terrier ruwhaar Slicey Heart of Mine (nr. ) Loubet Vincent (Frankrijk)
2. Norwich Terrier Ragus Jazz King (nr. ) Schram Arie (Nederland)
3. West Highland White Terrier The Dashing Devilís Spirit Mine (nr. ) Hisken S. (Nederland)
  Groep IV   - keurmeester: Mr. J.Witters (Duitsland)
1. Teckel miniature korthaar Grandgables Little Ms Toot Sweet (nr. ) Meier Philippe (Nederland)
2. Teckel miniature ruwhaar Fanelie de Buch de la Perouse (nr. ) Buchotte Christiane (BelgiŽ)
3. Teckel Standard langhaar Jolie of Mister Quincy (nr. ) Poels?Maes Marianne (BelgiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr. Augustin Ionescu (RoemeniŽ)
1. Akita Ruthdales U Canít Touch This (nr. ) Huls Marcel?Lene (Nederland)
2. Siberian Husky Tundrafootís Bern Baby Bern (nr. ) Daponte Nancy (BelgiŽ)
3. Pharaoh Hound Faouziahís Gandalf (nr. ) Raeymaekers?Mitzlaff (BelgiŽ)
  Groep VI   - keurmeester: Mr. Wieremiejczyk?Wierzchowska (Polen)
1. Basset Hound Darwinís Dream v.Grunsven (nr. ) Smits (Nederland)
2. Ogar Polski Raban Z Huculskiej Laki (nr. ) Pyra?Czernik Anna (Polen)
3. Sint Hubertushond Hannah of Lufon Royal Pride (nr. ) Herman?Buellens (BelgiŽ)
  Groep VII   - keurmeester: Mr. Leenen Theo (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Vicaryís Just In Time (nr. ) Hill?Decoster (BelgiŽ)
2. English Pointer Seasyde A s Good As Gold (nr. ) Lenaerts E.?K. (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Grey Classicís Ipanema Girl (nr. ) Lenaerts E.?K. (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr. Augustin Ionescu (RoemeniŽ)
1. American Cocker Spaniel Very Vigie Century Fox (nr. ) Doucet Joelle (Frankrijk)
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Gowan of Great Pleasure (nr. ) Bogaerts Rik (BelgiŽ)
3. Lagotto romagnolo Gleska Goody Goody (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mr. Istvan Csik (Duitsland)
1. Papillon Siljans Truly Yours (nr. ) Roosens Jan (BelgiŽ)
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Colcorabyasaxon (nr. ) Moons Gonda (BelgiŽ)
3. Lhasa Apso Eugene Ma Rendi de Koempfer (nr. ) Pindel Laurent (Frankrijk)
  Groep X   - keurmeester: Mr. Brixhe Jean (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Esme Del Ghyryo (nr. ) Heilmann Erika (Duitsland)
2. Greyhound De Ad Honores des Legends du Moyen Age (nr. ) Belgherbi Francine ()
3. BarzoÔ Pyashkas Barin (nr. ) StŲmer Klaus (Duitsland)
  Working Dogs Saturday   - keurmeester: De Ridder?Onghena Liliane (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Comme díHabitude du Domaine des Rives de líErdre (nr. ) Privat Coralie ()
2. Braque Saint-Germain Doubai de Rosa Bonheur (nr. ) Fauquembert Catherine ()
3. Weimaraner Benthe Off Elquintaís Forrest (nr. ) Bloemen Evi ()
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mrs De Ridder?Onghena Liliane (BelgiŽ)
1. Whippet Meradith Favourite Everyone (nr. ) Marville Christine (BelgiŽ)
2. Ogar Polski Raban Z Huculskiej Laki (nr. ) Pyra?Czernik Anna ()
3. Duitse Herder Horace du Parc A Mitrailles (nr. ) Begon?Letecheur ()
  Miscellaneous Class Babies Saturday   - keurmeester: Boesmans Viviane ( (BelgiŽ)
1. American Cocker Spaniel Chicomyís Dance All Day (nr. ) Weijmans Demi ()
2. Weimaraner korthaar Grey Classicís Kiss Me Kate (nr. ) Lenaerts Edwin ()
3. Dobermann Kjenta van de Donauhoeve (nr. ) Hawinkel Serge ()
  Miscellaneous Class Babies Sunday   - keurmeester: Mr. Freddy Declercq (BelgiŽ)
1. Akita Dynamic Force Sharp Dressed Man (nr. ) Huls Marcel?Lene ()
2. Pekingees Alambra Purple Fantasy (nr. ) Lohuis?Smeehuyen ()
3. Beagle Kamiel Lighthouse Family (nr. ) Dielens Abrams S.?I. ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds   - keurmeester: Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Papillon Siljans Truly Yours (nr. ) Roosens Jan (BelgiŽ)
2. Bichon frisť Mon Cher Ami Caprice Dentelle (nr. ) Ferkovic Zivkovic Sanja ()
3. Belgische herder Mechelse Gotan Sweet Vulcan (nr. ) Tahon Koen ()
...
 


<%-- Google Ads --%>


English Francais